Artikel bewaren

Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties1

Jullie reacties op ‘overvragen we pm’ers?’: ‘Ik had niet voor dit vak gekozen als ik dit wist’

Onlangs publiceerden we het artikel Overvragen we pm’ers? ‘Ze hebben amper tijd om een boekje te lezen met de kinderen'. Het artikel maakte veel los op onze Facebook-pagina. De tendens? Ja, volgens jullie overvragen we pedagogisch medewerkers wel degelijk. Dit zeggen jullie erover.
vrouw gestrest
Beeld: iStock

Eigenlijk

Registreren

1 REACTIE

  1. Bij NSO Prins Heerlijk gaat het om veel verschillende dingen te doen met de kinderen en juist de talenten van de pm’ers in te zetten en ze laten doen wat zij leuk vinden om te doen en waar zij goed in zijn! Pm’ers ontdekken en ontwikkelen hun eigen krachten en talenten en leren dit ook aan de kinderen. Dan heb je gelukkige pm’ers, minder ziekteverzuim en ook echt wat om over te schrijven en foto’s van te maken ! Leiding zorgt voor schema’s en de schoonmaak dienst. Gelukkiger personeel, kinderen en ouders en de kwaliteit omhoog! Leren tijdens het werk en minder ziekteverzuim. Wij hebben hier een methode voor ontwikkeld en deze is ook voor andere kinderopvang organisaties en basisscholen! ( Skillscollector) Iedereen in zijn kracht!

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.